Restaurace CENTRUM Suchdol nad Odrou

 

 

Provoz byl zahájen 1.9.2009 v nově zrekonstruované restauraci, která se nachází naproti úřadu Městyse Suchdol nad Odrou.

 

Restaurace je rozdělena na kuřáckou část – 53 míst a nekuřáckou část – 60 míst. Obě části restaurace nabízejí vedle příjemného posezení i možnost sledování televizních programů na velkoplošných obrazovkách. Nemalou předností restaurace je moderní a dobře vybavená kuchyně, která nabízí velice zajímavý výběr jídel a specialit. Jídla jsou připravovaná tradičním způsobem bez použití polotovarů. Dále nabízíme několik druhů pizzy nebo čerstvé houskové knedlíky každý víkend (na objednávku).

Restaurace je vhodná jak k posezení u kávy, tak i na rodinné oslavy, firemní jednání, večírky, svatební i smuteční hostiny.

V letním období je možné využít také venkovního posezení, které je umístěno za restaurací a je zde otevřeno za příznivého počasí od 16:00 do pozdních večerních hodin. Nachází se zde 100 míst k sezení, dětské hřiště s houpačkami, klouzačkami, pískovištěm, zahradním domkem atd. Také zde je možnost možnost pořádání rodinné oslavy, firemních akcí aj.

 

V případě jakéhokoliv zájmu a využití našich služeb v restauraci, při objednávce houskových knedlíků, jídla nebo pizzy nás kontaktujte na tel. čísle 728 59 10 24.

 

Na Vaši návštěvu se těší všichni zaměstnanci restaurace CENTRUM